Competitors

Thanks to all the teams below for registering! Team numbers are posted below:

Division C:
1: Abington Heights High School Blue (PA)
2: Abington Heights High School White (PA)
3: Chaminade High School Team A (NY)
4: Chaminade High School Team B (NY)
5: Bayard Rustin High School Blue (PA)
6: Bayard Rustin High School Gold (PA)
7: Montgomery High School A (NJ)
8: Montgomery High School B (NJ)
9: Kellenberg High School Team A (NY)
10: Kellenberg High School Team B (NY)
11: Brooklyn Amity High School Team A (NY)
12: Syosset High School Team A (NY)
13: Syosset High School Team B (NY)
14: Penncrest High School (PA)
15: Goshen High School (NY)
16: Fairfax High School Blue (VA)
17: Fairfax High School Gray (VA)
18: Boca Raton High School Team 1 (FL)
19: Boca Raton High School Team 2 (FL)
20: Ithaca High School Team A (NY)
21: PRISMS (NJ)
22: Northeast College Prep Team A (NY)
23: St. John’s Preparatory School Team A (NY)
24: Durham Academy (NC)
25: Fayetteville-Manlius High School Team A (NY)
26: Lake Placid High School Team B (NY)
27: Lake Placid High School Team A (NY)
28: Deposit Central School (NY)
29: Faith Heritage High School Team A (NY)
30: Red Creek High School (NY)
31: Athens Area High School Team A (PA)
32: Athens Area High School Team B (PA)
33: Hillsborough High School Team A (NJ)
34: Hillsborough High School Team B (NJ)
35: Vestal High School Team A (NY)
36: Vestal High School Team B (NY)
37: Cortland Junior-Senior High School (NY)
38: Cardinal Gibbons High School Team A (FL)
39: Cortland Senior High School (NY)
40: Maine Endwell High School Team A (NY)
41: Chittenango High School Team A (NY)
42: Hugh C. Williams High School (NY)

Division B:
1: Stetson Middle School (PA)
2: Bay Academy Middle School Team A (NY)
3: Bay Academy Middle School Team B (NY)
4: Harlan Rowe Middle School Team A (PA)
5: Harlan Rowe Middle School Team B (PA)
6: Brother Joseph C. Fox Latin School (NY)
7: Maine Endwell Middle School (NY)
8: Sunset Park Prep Team 1 (NY)
9: Sunset Park Prep Team 2 (NY)
10: Orefield Middle School (PA)
11: CJ Hooker Middle School Team A (NY)
12: CJ Hooker Middle School Team B (NY)
13: Louise Archer Orange (VA)
16: Piedmont IB Middle School Team A (NC)
17: Piedmont IB Middle School Team B (NC)
18: Walpole Elementary School Team A (NH)
19: Walpole Elementary School Team B (NH)
20: HoLa Hoboken Dual Language Charter School Team A (NJ)
21: HoLa Hoboken Dual Language Charter School Team B (NJ)
22: Chittenango Middle School (NY)
23: Deposit CSD Middle School (NY)
24: Faith Heritage (NY)
25: Lake Placid Middle School Team A (NY)
26: Eagle Hill Middle School (NY)
27: Shady Side Academy (PA)
28: Robert E. Bell Middle School (NY)
29: Paul J. Gelinas Junior High School Team A (NY)
30: Paul J. Gelinas Junior High School Team B (NY)
31: Paul J. Gelinas Junior High School Team C (NY)